Kontaktai:

Kretinga
Šiaulių g. 32

Tel. 8 606 92772

Automobilių remontas Kretingoje

 


Kokybiškas ir greitas automobilių remontas Kretingoje pigiau! Atliekama transporto priemonių techninė priežiūra ir aptarnavimas.

Kiekvienas automobilio savininkas žino kaip svarbu tinkamai prižiūrėti ir ekpsloatuoti lengvąjį automobilį. Ne mažiau svarbu ir tai kaip kokybiškai bus suremontuotas Jūsų automobilis, kokios detalės bus panaudotos. Tik tvarkinga transporto priemonė yra svarus jūsų saugumo garantas.

auto-remontas-Kretingoje

Automobilių remontas Kretingoje - tai kuo užsiimu jau daugiau nei 30 metų. Įgyta patirtis leidžia greitai ir patikimai nustatyti bei pašalinti automobilių gedimus, teikti rekomendacijas ir patarimus dėl tolimesnės transporto priemonės priežiūros. Rūpindamasis kliento automobiliu ypatingą dėmesį teikiu remonto kokybei. Tik kokybiškai suremontuotas automobilis yra saugus ir patikimas. Teikiamą paslaugų kokybę suderinu su itin patrauklia automobilių remonto kaina.

Techninė automobilių apžiūra Kretingoje, kaip ir visoje Lietuvoje pastaruoju metu tapo itin griežta, tad savo klientams visada rekomenduoju į TA stotį (UAB Transkona) vykti tvarkinga, patikrinta transporto priemone. Todėl viena iš mano veiklos krypčių - automobilių parengimas techninei apžiūrai. 

Nebūtina laukti kol Jūsų automobilis taps nesaugia ar nepatikima priemone, todėl siekiant užtikrinti maksimalų saugumą (o juk būtent tai yra svarbiausia kiekvienam iš mūsų), patikimą lengvojo automobilio veikimą, rekomenduoju vykdyti reguliarų aptarnavimą ir patikrinimą.

Sugedo automobilis ar ruošiatės ilgai kelionei? Skambinkite +370 606 92772 jau dabar ir pasiteiraukite apie galimybę pigiau suremontuoti Jūsų automobilį ar jį paruošti techninei apžiūrai..